Telefon

V olejte a nepočítejte minuty. V rámci sítě Kdyne::NET je volání zcela ZDARMA. Vaše přípojka k síti Internet Vám může nabídnout i hlasové služby pouhým připojením Vašeho telefonního přístroje do VoIP brány, nebo můžete využít nabídku námi dodávaných VoIP přístrojů. Jejich výhodou je bezdrátová technologie, můžete se s přístrojem pohybovat v okruhu až 100m od základny přístroje.

Skvělé ceny za volání
Žádný měsíční paušál
On-line přehled volání
Telefonní číslo ZDARMA
Volání ZDARMA v rámci sítě Kdyne::NET
Účtování po vteřinách
Ceny zřízení
Název Cena za službu
Zřízení telefonní linky ZDARMA
Měsíční paušál za provoz linky ZDARMA
Převod vlastního čísla od jiného operátotra 1452,- Kč
Převod bloku čísel od jiného operátotra 2904,- Kč
Veškeré ceny včetně DPH 21%.
IMG_VoIP
Jaké jsou výhody telefonování u nás?
Přenos čísla

Svoje stávající telefonní číslo nebo blok čísel nemusíte zahazovat. Čísla můžeme převést od Vašeho stávajícího operátora k nám. Pokud vlastníte svoji VoIP ústřednu, jsme schopni pomoci Vám i v jejím přepojení na naše služby a poskytnutí služby SIP Trunk.

On-line rozhraní

K naší službě máte přístup do on-line přehledu volání a máte tak svůj účet pod kontrolou. V rozhraní dále můžete nastavovat přesměrování linek, hlasovou schránku, či změnit chování linky v určitém čase. Mnoho nastavení lze provést i zkrácenou volbou přímo z VoIP přístroje.

Připojení od nás umí i HD televizi
Více jak 100 TV kanálů

S naší službou MaxxTV si zajisté najdete své oblíbené kanály. Můžete vybírat z naší široké nabídky tématických balíčků, dle Vaší libosti. Mnoho TV kanálů můžete také sledovat v HD kvalitě.

Inteligentní funkce

Naše MaxxTV disponuje funkcemi jako pauza, přehrání od začátku, archiv, nahrávání, EPG, titulky atd.. S těmito vychytávkami nepřijdete o žádný pořad.

Multiplatformní

MaxxTV funguje nejen na Vaší TV s pomocí set-top-boxu, ale u některých modelů Vám pro příjem stačí jen instalace aplikace do TV. Naší TV můžete také sledovat na Vašich počítačích, mobilních telefonech a tabletech.

Co můžete mít k telefonu?

Vaše připojení nemusí být jen přístup k Internetu. Vaše přípojka umí zajistit i příjem televize a levné volání.

U nás můžete ušetřit za volání do vnitrozemí i do zahraničí.

Ke službě si také můžete pořídit bezdrátové VoIP přístroje, nebo zařízení, která umožní připojení Vašich stávajících přístrojů.

Kvalitní služby a servis

Jsme provozovateli sítě od roku 2004. Naše síť se neustále vyvíjí a stále se přizpůsobuje novým trendům v oblasti telekomunikací. Díky tomu jsme schopni nabídnout ojedinělý přístup k Internetu, televizi i telefonování.
Vzhledem k dlouhé době, po kterou na trhu působíme máme nemalé zkušenosti se vším, co souvisí s poskytováním těchto služeb, které se promítají do dobře odvedené práce a odborného poradenství zákazníkovi.
Naše síť je nepřetržitě monitorována. Náš monitoring automaticky zpracovává pravidelné reporty, které napomáhají tzv. proaktivnímu přístupu, tj. jsme schopni detekovat problém na síti dříve, než se může negativně projevit na službách pro zákazníka.

IMG_heartBeat

O případných problémech nebo nečekaných událostech jsme ihned naším monitoringem informováni a jsme připraveni okamžitě řešit nastalou situaci. Naše profesionální vybavení nám umožňuje práci prakticky za jakýchkoliv podmínek.